KOMPLEXNÍ OMLAZENÍ PLETI

KOMPLEXNÍ OMLAZENÍ PLETI

Používáme epigenetickou kosmetiku, která pomáhá zachovávat nebo navrací mladistvý vzhled pleti.

Navrací pokožce hydrataci, vyhlazuje vrásky, pleť přirozeně vypíná a eliminuje vlivy vnějšího prostředí na naši pleť. Revoluční metoda je založena na působení na tzv. super znaky stárnutí, jež se objevují přirozeně s přibývajícím věkem. Naše geny ovlivňují s rostoucím věkem náš vzhled. Tato speciální kosmetika funguje na jednoduché bázi – dává našim genům ideální prostředí, aby se projevovaly a pracovaly tak jako v mládí. To znamená, že touto fintou si naše geny budou myslet, že jsme stále mladí, a chovat se podle toho a odmění se nám mladistvou pletí.

ŘEŠENÍ PŘÍČIN STÁRNUTÍ

V čem je tato kosmetika výjimečná? Nejde pouze po následcích biologického stárnutí, ale zaměřuje se hlavně na zdroje, proč a jak stárneme. Zdroj je v genech a buňkách. A zde také působí. „Neléčí" tedy příznaky, ale ovlivňuje podstatu. Restartuje pleť k tomu, aby produkovala všechny složky pro mladistvý vzhled sama a přirozeně jako v mládí.

PŘÍSTROJ PRO MLADISTVÝ VZHLED

Tento malý, ale chytrý přístroj nám pomáhá dostat se hlubších vrstev pokožky a dopraví tam přípravky, které ovlivňují přímo zdroje stárnutí. Má několik výměnných nástavců na obličej, dekolt, tělo i pokožku hlavy a také samo nastavitelný proud. Pleť si tak dokáže udržet mladistvý vzhled, protože jí je dodáván elixír mládí. Kromě vrásek touto technologií dokážeme řešit také celulitidu, strie, pigmentace, ale i výrazně ovlivnit křečové žíly. Vyhlazuje vrásky a uchovává pokožku svěží. Přístroj i anti-agingové kosmetika jsou patentované. Je to zcela neinvazivní, bezpečná a přitom velmi účinná metoda, jak vypadat mladistvě.

VYZKOUŠEJTE KOMPLEXNÍ OMLAZENÍ PLETI

Nabízíme omlazení obličeje, krku, dekoltu, břicha, stehen a zadečku. Pomůžeme Vám potlačit vizuální příznaky stárnutí nebo celulitidy tím, že se pomocí epigenetické kosmetiky zaměříme přímo na jeho příčiny. Nejenže budete vypadat lépe, ale zároveň se tak budete cítit. A to je náš hlavní cíl. Základní podmínkou duševní pohody je totiž nejen zdraví, ale i spokojenost sama se sebou, a k tomu patří i atraktivní vzhled.

Zdraví zevnitř a krása zvenčí.