PROTEINOVÁ DIETA S MUDR. PEŘKOVOU

PROTEINOVÁ DIETA S MUDR. PEŘKOVOU

Proteinová dieta je osvědčená metoda hubnutí. Spočívá především v příjmu bílkovin a velmi malého množství sacharidů. Proteinová dietazpůsobí, že tělo čerpá energii hlavně z tukových zásob těla, a Vy tak velmi rychle zhubnete 5 - 7 kg tuku za jediný měsíc! Proteinová dieta se musí držet pod odborným dohledem, aby vše probíhalo tím správným směrem a tělo ztrácelo opravdu pouze tukové zásoby. Není rychlejší a zdravějšíí způsob jak efektivně zhubnout!

PROTEINOVÁ DIETA - UŽ ŽÁDNÁ JÍDLA BEZ CHUTI!

Proteinová dieta přináší instatní jídla, které je možné si připravovat a dochutit dle vlastních potřeb: Zárověň Vás naučí jíst hodně zeleniny, a dle chuti si ji upravovat. Při tomto způsobu velmi účinného a zdravého hubnutí se paradoxně nebudete vyrovnávat s pocitem hladu, který znáte z jiných diet. Nebudete mít hlad!

faze 01 jidlo

JAK PROTEINOVÁ DIETA FUNGUJE?

Proteinová dieta je rozdělena do 4 fází. V první fázi tvoří jídelníček klienta především bílkovinné přípravky CareDiet a vybrané druhy zeleniny. Proteinová dieta CareDiet obsahuje velké množství proteinů a produkty jsou k dostání ve slaném i sladkém provedení. Kromě toho zahrnují všechny důležité minerály a vitamíny, které tělo potřebuje pro energii i pohodu. Těmito přípravky je spalování tuků v těle nastartováno. Tím dojde k efektu, že energie pro naše tělo se začně získavat přednostně z tukových zásob.

V dalších třech fázích stoupá počet běžných jídel bohatých na bílkoviny a klesá množství bílkovinných přípravků CareDiet. Tělo již tuky spaluje, takže mu stačí přijímání proteinů z běžné stravy. Postupně jsou do jídelníčku zařazovány i sacharidy v podobě příloh. Proteinová dieta v poslední fázi obsahuje jídelníček s 1 přípravkem CareDiet denně a klasickou pestrou stravu.

faze 02 vejce

ZAPOMEŇTE NA JO-JO EFEKT!

Tělo si dle nově nastaveného jídelníčku, ale především díky pravidelnému stravování bohatému na zeleninu rychle zvykne na nový, zdravý styl. Po skončení 4 fází diety nehrozí návrat k starým a nezdravým stravovacím návykům, a to proto, že tělo se cítilo během proteinové diety lépe, fungovalo na 100 %, mělo více energie a nezpomalovaly ho nezdravé potraviny. I Vy se budete cítit lépe, a proto Vás ani nenapadne, vracet se k nezdravému jídelníčku. Proteinová dieta Vás naučí jíst zdravě!

DOSTATEČNÝ PŘÍJEM VITAMINŮ A MINERÁLŮ ZARUČEN

Při dietě se nemusíte obávat, že by tělu chyběly důležité prvky. Obsahují je jednak přípravky CareDiet, ale hlavně jste po celou dobu hubnutí pod lékařským dohledem. Hlídáme Váš zdravotní stav, výsledky měření, stravu a to, jak se cítíte. Dohlížíme na to, aby Vašemu tělu nic nechybělo.Proteinová dieta je velmi účinným prostředkem pro boj s nadváhou!

CHCETE HUBNOUT? HUBNĚTE!