JAK NA ZDRAVÉ HUBNUTÍ

JAK NA ZDRAVÉ HUBNUTÍ

PRVNÍM KROKEM KE ZDRAVÉMU HUBNUTÍ JE OSOBNÍ SETKÁNÍ

Na začátku je vždy konzultace s MUDr. Dagmar Peřkovou. Probere s Vámi vaše představy o hubnutí, tělesné dispozice i váš zdravotní stav. Na základě této nezávazné konzultace se s Vámi domluví na dalším postupu a dietě přímo na míru. V případě, že spolupráce nevznikne, je konzultace bezplatná! Nebojte se zeptat na všechno, co Vám není jasné nebo co Vás zajímá.

BEZ ODBORNÉHO DOHLEDU SE NEOBEJDETE

Po celou dobu zdravého hubnutí je Vám k dispozici odborník a můžete se na něj obrátit se svými dotazy a je Vám oporou. Samozřejmostí jsou pravidelné kontroly: u proteinové diety na začátku po týdnu, následně pak po 2 týdnech, u jiných typů hubnutí po 7-21 dnech. Jste tak celou dobu pod lékařským nebo profesionálním dohledem. Máte proto jistotu, že vše probíhá správně a tak, jak má.

MOTIVACE A CHUŤ JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU

Pro změnu musíte být stoprocentně rozhodnuti a nesmí Vám rovněž chybět odhodlání. Ačkoliv je hubnoucí program nenáročný, je nutné ho dodržovat. Za výsledky se 100% zaručujeme, ale vyžadujeme 100% spolupráci. Nikoho totiž nebaví být zbytečně zklamán a rozčarován z neúspěchu. A věřte, že spokojený klient je ta nejlepší odměna pro všechny, se kterými se v 2Perfection potkáte!

UDRŽENÍ VÁHOVÉ REDUKCE A ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU

Během celého programu se naučíte zásady zdravé životosprávy, a pokud jim dáte šanci, stanou se Vaší součástí. Klademe důraz na nutnost pravidelnosti, jak ve stravování tak i v pohybu. Jako odměna se dostaví vitalita a životní síla. Zdravý životní styl bude pro Vás nyní dobrovolnou nutností a stane se Vašim životným stylem.

ZDRAVÍ ZEVNITŘ, KRÁSA ZVENKU

Hubnoucí program představuje komplexní změnu stravovacích návyků i životního stylu a zároveň dovyživení organizmu, aby všechny procesy v těle probíhaly tím správným způsobem. Veřte, že Vaše tělo chce od přírody být zdravé a krásné! Společně najdeme cestu, jak začít poslouchat svoje tělo a dopřát mu zmíněný luxus zdraví a krásy, který se stane standartem! Zlepší se Vaše postava i tělesná kondice. Pomocí fyzioterapie a regresní terapie zmizí Vaše problémy a bloky na fyzické i psychické rovině a epigenetickou kosmetikou doladíme Váš mladistvý vzhled.