DÁDA PATRASOVÁ

Přední česká herečka, zpěvačka a moderátorka. Ve světě showbyznysu se pohybuje již řadu let a ví, jak důležité je dobře vypadat, být štíhlá a zdravá. Díky proteinové dietě MUDr. Dagmar Peřkové šla kila dolů sama a nyní se Dáda cítí skvěle.

Dádo, v čem je proteinová dieta oproti minulým dietám lepší?

Je účinná a vůbec při ní nemáte hlad. Mohla jsem si dopřávat spoustu dobrot s vysokým obsahem bílkovin. Díky tomu jsem se cítila dobře po celou dobu diety a nebyla ve stresu. Šlo to samo.

Jak probíhala spolupráce s paní doktorkou Peřkovou?

MUDr. Dagmar Peřková mi nejprve vysvětlila, jak bude celá dieta probíhat. Promluvily jsme si o změně jídelníčku a přípravě jídel a co můžu a nemůžu. Nejdůležitější však pro mě bylo, že jsme celou dobu s paní doktorkou konzultovaly, jak tělo na dietu reaguje a jak se cítím.

Neměla jste při proteinové dietě pocit hladu?

To vůbec ne. Proteinové přípravky jednak opravdu zasytí, jednak jsem si mohla dát kdykoliv zeleninu.

Čeho jste se nejvíce při dietě obávala?

Mám ráda dobré jídlo, a proto jsem měla trochu strach, jak mi to bude chutnat, když je to tak zdravé. Nakonec se ukázalo, že obavy byly zbytečné. Koření jsem používat mohla, jak jsem chtěla, a jídlo bylo chutné.

Myslíte si, že Vám nový jídelníček a stravovací návyky vydrží?

Určitě ano, vždyť teď už nejsem na proteinové dietě a vidíte, že nepřibírám, ba naopak. Kdybyste se mě nezeptali, ani by mě nenapadlo o tom přemýšlet. Za tu dobu jsem si na pravidelné a zdravé stravování tak zvykla, že ho beru jako samozřejmé a přirozené. A dále chodím za paní doktorkou, abych si to co jsme zhubla taky udržela.

Přesto, pokud žijete ve stresu a neustálém časovém tlaku, najdete si vždy čas na zdravé jídlo?

Ano, protože už to mám po té době naučené. Je to pro mě samozřejmé.

Hřešila jste během diety a dopřála si něco zakázaného?

Vědomě ne, ale stalo se mi, že jsem si zpětně uvědomila, že tohle do mého jídelníčku patřit asi nemělo. Pomohla mi v tom však paní Dagmar, která mě ujistila, že z toho nemusím mít žádné špatné pocity, když to bylo výjimečně.

Můžete proteinovou dietu paní doktorky MUDr. Peřkové doporučit i dalším ženám?

Jednoznačně. Mě velmi uklidňovalo, že mám lékařský dohled po celou dobu diety. Paní doktorka je opravdu velmi pečlivá a tak jsem byla v klidu, že je s mým tělem vše v pořádku a že mi nechybí vitamíny a minerály.

CHCETE ZHUBNOUT JAKO DÁDA? HUBNĚTE!