MUDR. DAGMAR PEŘKOVÁ

MUDr. Dagmar Peřková je vystudovaná lékařka. Již mnoho let se věnuje zdravé výživě, hubnutí a proteinové dietě, ale především zdravému životnímu stylu a duševní pohodě mysli. To samé chce poskytnout i svým klientkám, které touží změnit svoje návyky. Její lékařská aprobace je zárukou, že hubnutí bude probíhat neinvazivně, ale hlavně zdravě a bez zbytečně velké zátěže pro tělo.

PROČ VYHLEDAT 2PERFECTION?

Protože, ve 2 se to lépe táhne! Pokud jste se opravdu rozhodli pro změnu, znáte svoji motivaci, tak pokud budete mít profesionálního partnera, určitě to dokážete! Svým klientům nejen ukážeme cestu, které povede ke zhubnutí, ale na této cestě budeme stát při nich a podáme jim pomocnou a kvalifikovanou ruku. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se postavit mu program proměny na míru s respektem k jeho životní situaci a možnostem. Naší výhodou je komplexnost - poskytujeme nejen změnu postavy, ale také změnu v nastavení mysli a návrat k mladistvému vzhledu a znovuzískání ztracené vitality.

MUDr. Peřková se věnuje své praxi již řadu let, během kterých nasbírala cenné zkušenosti. Ví, že neexistuje universální recept na každého a snaží se najít ten správný recept, který zafunguje na konkrétního klienta. Objevila spojení mezi fyzickým a duševním stavem člověka a celostní přístup k člověku, který se snaží vždy uplatnit při práci s každým, kdo vyhledá její služby.

POMÁHÁ I ZNÁMÝM OSOBNOSTEM

Právě díky komplexnosti přístupu a účinnému hubnutí na proteinové dietě se na MUDr. Peřkovou s důvěrou obracejí i české celebrity, úzce spolupracuje například s Dádou Patrasovou. Na profesionalitu a diskrétnost se v 2Perfection můžete stoprocentně spolehnout.

CHCETE HUBNOUT? HUBNĚTE!